Jest to fenomenalny głośnik, pełen werwy i zabawy, łączący słodkie, otwarte wysokie tony z szeroką dyspersją, aby zapewnić rozległy "sweet-spot" odsłuchu z doskonałą ostrością.

Zapewnia również przejrzyste, naturalne brzmienie wokali i instrumentów oraz nieskażony, solidny dół pasma.

Dzięki rozszerzonej zaawansowanej linii transmisyjnej z podwójnymi otworami wentylacyjnymi Laminair dla płynniejszego przepływu powietrza, prodigy5 zasługuje na swoją nazwę z niesamowitą mocą basu. W połączeniu ze ścisłą, czystą kontrolą zapewnia to naprawdę dynamiczną, ekscytującą prezentację prawdziwej wagi muzyki, niemal niezależnie od miejsca ustawienia głośników w pomieszczeniu.

Zaprojektowany, aby ujawnić całą jakość ulubionej elektroniki, smukły prodigy5 wtopi się w każdą przestrzeń, z opcją maskownic dostępnych dla tych, którzy lubią swoje głośniki jeszcze bardziej dyskretne.

Łatwo zauważyć i usłyszeć, że jest on blisko spokrewniony z naszymi kompaktowymi monitorami bliskiego pola, które są referencją w obiektach nagraniowych i nadawczych na całym świecie: prodigy1 jest więcej niż zdolny do rozwiązywania szczegółów, które pozwalają na kontakt z oryginalnym wykonaniem - bez względu na rozmiar.

Słodka, otwarta góra i naturalna średnica zapewniają żywe wokale i barwy instrumentów, z szeroką, skupioną sceną dźwiękową i zwinną, spójną prezentacją, która wciąga w muzykę i wywołuje uśmiech na twarzy. I choć głośnik jest niewielki, nadal zawiera pełnowymiarową zaawansowaną linię transmisyjną i naszą technologię Laminair, która zapewnia głęboki, szybki i mocny bas.

Gładkie, jedwabiście czarne wykończenie pasuje do każdego pomieszczenia, z opcjonalnymi, rzeźbionymi maskownicami dostępnymi w razie potrzeby, a prodigy1 został zaprojektowany tak, aby pasował do wszystkiego, od skromnego wzmacniacza po wysokiej klasy systemy o dużej mocy.

Głośnik prodigy1 oferuje wyjątkową klarowność dźwięku, zajmując przy tym minimalną ilość miejsca i może być używany na podstawkach lub meblach. Dobrej jakości stojaki o dużej masie są rozwiązaniem zapewniającym optymalną wydajność, ponieważ ustawią je na idealnej wysokości i zapewnią lepszą stabilność.